Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: W tej szkole większość nauczycieli jest na zwolnieniach lekarskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2018 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Jestem nauczycielem dyplomowanym z 25 letnim stazem i 3 kierunkami studiów. Czas pracy nauczyciele to 40 godzin tygodniowo, w tym 18 godzin dydaktycznych. Kto nie pracował w szkolnictwie nie zdaje sobie sprawy z ogromu tej pracy. Niestety, nie wykonujemy jej w szkole, ponieważ system nam tego nie umożliwia, nie mam fizycznie miejsca w którym mogę przygotowac się do zajęć, dostępu do komputera służbowego /jeden komputer przypada na kilkydziesięciu n-li, ma stare oprogramowanie/, telefonu z którego mogę dzwonić w sprawach służbowych /dzwonię z własnego/. Dlatego dużą część mojej pracy wykonuję w domu.  Gdyby wprowadzono 8 godzinny czas pracy w szkole, okazałoby się, że to wszystko co robimy nie mieści się w 40 godzinach tygodniowo, pozostałoby płacenie nadgodzin, a to się naszemu Państwu nie opłaca.  Dlatego "pracujemy 18 godzin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestan gadać głupoty chyba cos maz z głowa nie tak,może zmień lekarza?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasę z etatów katechetów przerzucić uczciwie pracującym nauczycielom, - polonistom, matematykom, językowcom . Rozróżnić rodzaj harówki. A nie tym czasoumililaczom z wf, plastyki, muzyki.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co moze to nie prawda, że mozecie isc 5 lat wczesniej na emeryturę?????????
Idź popracuj troszkę w szkole
 Idź pospawaj troszkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 godzin pracy od 7 do 15 i ani godziny  dłużej żadnych zebrań wycieczek szkoleń po 15 super chce pracować w takiej szkole od zaraz jak w biurze i środy dzień wolny od interesantów  suuuuper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym się właśnie różni socjalizm od kapitalizmu. Jak ja pójdę na lewe zwolnienie to po powrocie grozi mi wypowiedzenie a takie darmozjady mogą chodzić na lewiznę kiedy chcą. Gdzie tu sprawiedliwość? I jeszcze te głupie pisiory spełniają jak leci wszystkie życzenia protestujących darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla nauczycieli tej ZS3. Szkoda, że tylko jedna szkoła w mieście "się rochorowała".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje przenieść na miesiące zimowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba praca i płaca nauczyciela to się zwolnijcie i zróbcie miejsce dla tych, którzy z pocałowaniem ręki przyjmą waszą posadę. Od 15 lat szukam pracy w szkole. Niestety bez skutku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...